Prihlášky

Študijný pobyt - stredná škola

Prihlasovanie na študijné pobyty na začiatok školského roka 2024/25 je ukončené!! Neskoršie prihlásenie sa bude vybavovať expresne za príplatok podľa aktuálneho cenníka.

Prihlasovanie na pobyty v druhom polroku 2024/2025 tj. od januára a februára, prebieha do 15.10.2024

Jazykový pobyt - jazyková škola

Prihlasovanie na jazykové pobyty prebieha počas celého roka. Uzatvorenie prihlášok je vždy 5 týždňov pred plánovaným nástupom.

Ako to prebieha

Ak ťa zaujal jeden z našich študijných pobytov a chcel by si vedieť viac, tak nasledujúcim krokom je dohodnúť si online stretnutie, kde sa ti predstavíme, porozprávame všetko o pobyte a zodpovieme tvoje otázky. Stretnutie si môžeš rezervovať priamo TU, na našej stránke alebo nám napíšeš na email a my ti do 24 hodín odpovieme.

Neskôr budeme čakať na potvrdenie tvojho záujmu a tak vytvoríme zdieľanú zložku na Google disku, kde nahráme všetky potrebné dokumenty ako prihláška, vzor zmluvy a podobne. Táto zložka bude slúžiť ako naše spoločné pracovné miesto. V priebehu nasledujúcich týždňov si zavoláme aj s tvojou budúcou koordinátorkou Palomou, ktorá sa bude pýtať na teba, tvoje očakávania a porozpráva ti niečo o našom fungovaní, hostiteľských rodinách, škole, Málage a aktivitách, ktoré máme pre teba vymyslené. Tento hovor bude samozrejme prebiehať v španielčine a my si tak overíme aj tvoju jazykovú úroveň.

Ďalej nás bude čakať niekoľko online stretnutí, kde si vysvetlíme ďalší postup, poradíme pri komunikácií so školou a dohodneme sa na podpise zmluvy. Pre aktuálnu situáciu uprednostňujeme online komunikáciu, no po dohode sa určite radi stretneme aj osobne a to kdekoľvek v Česku či na Slovensku. Novinkou je možnosť digitálneho podpisovania, čo je forma, ktorú preferujeme aj pri osobnom stretnutí.

Pred odjazdom na pobyt budeme organizovať aj jedno veľké online stretnutie so všetkými vážnymi záujemcami o pobyt, aby sa spoznali medzi sebou, vymenili si na seba kontakty a mohli sa dohodnúť na spoločnom lete či neskôr si mohli pomáhať pri štúdiu v Málage. Na toto stretnutie pozveme aj dvoch posledných študentov, aby porozprávali svoje zážitky a predali skúsenosti ďalej.

Sleduj nás na sociálnych sieťach

Daj nám follow na Instagram či Facebook. Objavíš tam rôzne novinky, oznamy a hlavne mnoho zaujímavých fotiek a videí z našich pobytov.

kontakt

 
Naše sídlo

Sokolovská 428/130, Praha, 186 00

IČO: 19412223

 
náš e-mail
 
náš mobil