štúdium na jazykovej škole v Málage

S našou partnerskou jazykovou školou Cervantes sme pripravili kurzy pre každého z vás. Je úplne jedno či si začiatočník, skúsený hovoriaci alebo profesor, študent či senior. Tu si vyberie každý jeden.

Založená v roku 1986, Cervantes Escuela Internacional, má viac ako 30 ročnú skúsenosť s výučbou španielskeho jazyka. O kvalite interaktívnych výukových materiálov svedčí aj ich medzinárodné uznanie a osobný prístup ku každému študentovi. Patrí do siete Akreditovaných centier Inštitútu Cervantes. Tento certifikát vysokej kvality bol škole pridelený po prísnej kontrole, ktorá sa každým druhým rokom opakuje a overuje študijný program, úroveň profesorov, taktiež metódu výučby, učebný a audiovizuálny materiál na výučbu a všetky akademické a mimoškolské aktivity, ktoré škola organizuje.

Prečo práve škola cervantes ?

Pre spoluprácu práve s touto jazykovou školou sme sa rozhodli na základe ich dlhoročných skúseností, profesionálneho prístupu a vždy dobrých recenzií. Teraz ti ukážeme 10 dôvodov PREČO a uvidíš sám..

 1. Akreditovaná a uznávaná kvalita
 2. Metóda výuky na vysokej úrovni
 3. Vysoko kvalifikovaný profesori
 4. Sekretariát vždy ochotný pomôcť
 5. Študenti z celého sveta
 6. Mimoškolské aktivity a exkurzie 
 7. Plne vybavená škola a auly
 8. Dokonalá poloha
 9. Starostlivý výber hostiteľských rodín
 10. Možnosť ubytovania v apartmáne a zdieľaných bytoch

služby eea v cene

Vybavovanie jazykového pobytu cez našu agentúru, ti dá dodatočnú ochranu a istotu. My sa postaráme o celú komunikáciu so školou, ubytovanie v španielskych rodinách a poskytneme ti všetky potrebné informácie. V prípade akomkoľvek neočakávanom probléme, disponujeme aj vlastným koordinátorom v Málage. Vďaka tomu vieš, že o teba bude vždy postarané. Naším vlajkovým programom sú študijné pobyty na strednej škole, vďaka čomu poznáme dokonalo prostredie a vieme ti poradiť so všetkým s čím sa na pobyte stretneš. Našou úlohou je tiež hájiť tvoje záujmy a vyjednať vždy tie najlepšie podmienky.

všeobecné Kurzy španielčiny

 • Intenzívny 20

20 lekcií základného jazykového kurzu pre všetky úrovne (A1-C2) a všetky vekové kategórie. Vyučovanie prebieha do obedu alebo po obede. Úplný začiatočníci majú pevne dané dátumy začiatku kurzov. V ostatných prípadoch sa začína každý pondelok.

 • Intenzívny 20 + lekcie kultúry a konverzácie)

Dodatočné lekcie k základnému kurzu, ktoré ti pomôžu naučiť sa viac o zvykoch, tradíciách a histórií. Taktiež je to výborná príležitosť na extra konverzácie, ktoré ti pomôžu zlepšiť sa.

 • Intenzívny 20 + súkromné lekcie)

Možnosť kombinácie Intenzívneho kurzu a súkromných lekcií. Ak potrebuješ ísť podľa svojho tempa a individuálneho plánu, tak toto je tá ideálna kombinácia. 

špeciálne Kurzy

 • Príprava na certifikát DELE a SIELE
 • Príprava na univerzitu

 • Program JUNIOR

Tento program je špeciálne navrhnutý pre mladých ľudí vo veku od 13 do 17 rokov, ktorí sa chcú naučiť španielsky a získať skúsenosti v zahraničí. Zahŕňa intenzívny kurz španielčiny so špecifickým obsahom pre mladých ľudí s kultúrnymi a voľnočasovými aktivitami. 2 týždňový program plný aktivít a zábavy. Odporúčame skombinovať s ubytovaním v hostiteľskej rodine.

 • Program SENIOR 55+

Tento program je určený pre ľudí od 55 rokov (študenti do 55 rokov sa môžu tiež zúčastniť tohto typu kurzu, ak majú rovnaké ciele) a viac, ktorí sa chcú učiť španielsky v uvoľnenejšej atmosfére ako v intenzívnom kurze 20 a objavovať španielske umenie a kultúru z prvej ruky. Trvanie pobytu je 1 - 2 týždňov.

Ostatné a kombinované kurzy

 • Súkromné lekcie
Individuálne lekcie s profesorom pre všetky jazykové úrovne. Možnosť aj polo-súkromných lekcií a to profesor a 2 študenti.

 • Školiaci program pre učiteľov

-Kurz pre učiteľa ELE - Iniciačný kurz
-Kurz pre učiteľa ELE - Konsolidačný kurz
-Súkromný školiaci program pre učiteľov

 • Program pre skupiny

Program na mieru podľa potrieb škôl (základné, stredné a vysoké). Organizujeme aj skupinové programy pre všetky vekové kategórie a typy kurzov. Ideálne na koncoročné školské či iné skupinové zájazdy.

 • Program španielčiny pre celé rodiny

Kurz a program na mieru, pre rodičov a ich deti (všetky vekové kategórie), podľa ich individuálnych potrieb. 

náš tip

Spoj dovolenku a učenie sa jazyka priamo v Španielsku. Ideálne spojenie pre rodiny s deťmi, kamarátov či iných skupín. Taktiež je to super možnosť využitia letných prázdnin pre školákov.

Máš možnosť práce na diaľku ? Prenes si svoju kanceláriu k moru a vo voľnom čase sa uč jazyk, cestuj, spoznávaj kultúru alebo si len užívaj slnečné dni na pláži a nádherné západy slnka.

dodatočné informácie

Väčšina kurzov prebieha aj v online verzii. Existuje možnosť doplatiť si za letiskový transfer na začiatku a na konci pobytu či zdravotné poistenie. Aktuálny cenník a podrobné informácie si vyžiadaj u nás. Po spracovaní žiadosti ti zavoláme, pošleme požadované informácie a vypracujeme cenovú kalkuláciu. 
Ubytovanie
 • Hostiteľská rodina
 • Zdieľaný apartmán
 • Súkromný apartmán

Zaži nezabudnudeľný jazykový pobyt

Vzdelávať sa, užívať si a spoznávať ? To všetko sa dá naraz. Využi túto jedinečnú príležitosť a vycestuj za hranice svojho komfortu a štátu. Vycestuj do
Španielska!