štúdium na jazykovej škole v Málage

S našou partnerskou jazykovou školou sme pripravili kurzy pre každého z vás. Je úplne jedno či si začiatočník, skúsený hovoriaci alebo profesor, študent či senior. Tu si vyberie každý jeden.

Založená v roku 1986, Cervantes Escuela Internacional, má viac ako 30 ročnú skúsenosť s výučbou španielskeho jazyka. O kvalite interaktívnych výukových materiálov svedčí aj ich medzinárodné uznanie a osobný prístup ku každému študentovi. Patrí do siete Akreditovaných centier Inštitútu Cervantes. Tento certifikát vysokej kvality bol škole pridelený po prísnej kontrole, ktorá sa každým druhým rokom opakuje a overuje študijný program, úroveň profesorov, taktiež metódu výučby, učebný a audiovizuálny materiál na výučbu a všetky akademické a mimoškolské aktivity, ktoré škola organizuje.


náš tip

Spoj dovolenku a učenie sa jazyka priamo v Španielsku. Ideálne spojenie pre rodiny s deťmi, kamarátov či iných skupín. Taktiež je to super možnosť využitia letných prázdnin pre školákov.

Máš možnosť práce na diaľku ? Prenes si svoju kanceláriu k moru a vo voľnom čase sa uč jazyk, cestuj, spoznávaj kultúru alebo si len užívaj slnečné dni na pláži a nádherné západy slnka.

Zaži nezabudnudeľný jazykový pobyt

Vzdelávať sa, užívať si a spoznávať ? To všetko sa dá naraz. Využi túto jedinečnú príležitosť a vycestuj za hranice svojho komfortu a štátu. Vycestuj do
Španielska!