štúdium na strednej škole

Nezabudnuteľná skúsenosť a jedinečný zážitok

Náš pobyt je určený pre všetkých študentov stredných škôl a gymnázií, ktorí už majú základy španielčiny a chcú sa v nej zlepšovať. Cieľom pobytu je poskytnúť šancu študentom naučiť sa jazyk priamo v Španielsku na základe neustálej konfrontácie s ním. Študijné pobyty sú tým najefektívnejším spôsobom ako sa naučiť cudzí jazyk a rozšíriť si obzor.

Študenti sú ubytovaní v hostiteľských rodinách a študujú na miestnych stredných školách, vďaka čomu sú nútení sa prispôsobiť okoliu a dennodenne rozprávať, počúvať, učiť sa a zlepšovať sa v španielčine. Študenti získajú nové kamarátstva, spoznajú novú kultúru, zvyky, tradície, naučia sa samostatnosti, zlepšia si komunikačné schopnosti, získajú sebavedomie a plno ďalších užitočných schopností a vedomostí, ktoré im pomôžu na ceste životom.

"Dnes žijeme v globálnom multikultúrnom svete plnom rôznorodosti, kde vedomosti cudzieho jazyka, rozšírenie si obzoru, rovnako ako rozvíjanie svojich sociálnych schopností sú základnými nástrojmi na úspech v modernej dobe. "

Dávid Tomečko

Prečítaj si náš aktuálny cenník

Máme pre teba NOVINKU. Vytvorili sme balíček PLUS k základnému pobytu. Chceme ti dať príležitosť využiť potenciál pobytu na plno a veríme, že vďaka tomuto sa to podarí. Výlety, akcie, mentoring a viac ! Objav detaily v našom cenníku a Sprievodcovi.

Sprievodca študijným pobytom

Napísali sme pre Teba aj túto malú knižku, aby sme ti uľahčili celý pobyt. Nájdeš tam rôzne rady, tipy, užitočné či zaujímavé informácie a všetko to, s čím sa môžeš stretnúť. Tiež sa dočítaš detailnejšie informácie o našom balíčku PLUS

"Investícia do vzdelania, zážitkov a skúsenosti prináša vždy tie najväčšie zisky."

Dávid Tomečko